خیر السالکین حاج آقا قنبری قایم یا حاج آقا نباتی و پیر مهر

خدا را شاکرم که سعادت نوشتن درباره یکی دیگر از مردان خدا را به اینجانب عطا کرد.

می پردازیم به معرفی شاگرد جناب آقای علامه حافظیان شاگرد آیه الله نخودکی اصفهانی.

 

جناب آقای حاج حسین قنبری قائم

ghanbari

 

 شاید بسیاری از اهالی تهران، اسم “حاج آقا نباتی” را شنیده باشند. پیر مهری که با دادن نبات متبرک و خواندن دعا بیماران لاعلاج را شفا میدهد. حاج حسین قنبری قائم معروف به حاج آقا نباتی از شاگردان عارف بزرگوار مرحوم استاد «سید ابوالحسن حافظیان» (از شاگردان شیخ حسنعلی اصفهانی(نخودکی)) است که در جوانی با رعایت ارشادات ایشان به مقاماتی دست میابد تا جایی که استاد ایشان بشارت میدهند: سال هاست که منزل ایشان،محل رجوع مومنین است تا به واسطه ایشان به منبع بی پایان لطف الهی متصل شوند و با شستشوی خویش در دریای بی کران رحمت الهی از بیماری های روحی و جسمی رهایی یابند.

حاج آقا قنبری در کنار استاد

خدا نکند روزی گرهی در کارتان بیفتد اما اگر گذرتان به میدان تجریش - خیابان شهید رمضانی و دارالشفای قائم افتاد، نگاهی به در ورودی آن بیندازید. هر کس حرف دلش را با خودکار یا ماژیک روی در نوشته است: «حاج آقا! آمدیم از راه دور مریض سرطانی داریم، التماس دعا ….»، «دکترنباتی؛ خانوادگی ناراحتی اعصاب داریم، التماس دعا …» و بعضی مشکلات دنیایی شان را با دکتر نباتی در میان گذاشته اند: «حاج آقا مستأجریم التماس دعا…» با این همه اگر خدای ناکرده خواستید برای مریضی که از او قطع امید کرده اند کاری انجام دهید، به این خانه بیایید، خرجی ندارد دکتر نباتی حتی نبات را هم مجانی به شما می دهد. 

این  تابلو در محل ملاقات به دیوار زده شده و به مراجعین یادآوری میکند که در برابر دعایی که پیرمهر برایشان در پیشگاه خداوند میکند باید بیش از پیش با خدا آشنا شوند و  خدا را اطاعت کنند.

 

نحوه ی مراجعه به ایشان و ملاقات:

دوشنبه و پنجشنبه ی هر هفته  از ساعت ۷ صبخ الی ۱۱ظهر شرعی از طریق شماره تلفن :۲۲۵۱۶۲۴۰ -۰۲۱  وقت ملاقات بیماران  تعیین می شود.مشروط بر اینکه آقایان تماس بگیرند، حتی اگر بیمار خانم باشد سزرست او باید تماس بگیرد تا بتواند وقت ملاقات بگیرد . در ضمن بیان کردن نسبت بیمار با شخص تماس گیرنده و نوع بیماری ،مهم است.همراه بیمار در روز ملاقات  (مخصوصا خانمها) باید محرم درجه یک شخص بیمار باشد.

وقت ملاقات برای صبخ های روز یکشنبه و چهارشنبه تعیین می شود . لازم به توضیح است که اگر شخصی برای تعیین وقت ،روز نجشنبه تماس بگیرد نوبتش برای صبح روز یکشنبه ی هفته بعد ، و اگر روز دوشنبه تماس بگیرد ، برای صبح چهارشنبه ی همان هفته ،وقت ملاقات دریافت خواهد کرد.

در ضمن ساعت ۹ الی ۱۰ شرعی  مخصوص ملاقات بیماران بد حال و اورژانسی است  که غالبا توسط آمبولانس و ... به داالشفا آورده می شوند.

نشانی : تهران -  تجریش - میدان قدس ( به سمت نیاوران ) - دزاشیب (خیابان نبش آتش نشانی ) - خیابان شهید احمد رمضانی - کوچه دارالشفاء قائم - پلاک ۲.

 خوانندگان محترم...از شما دعوت می شود به منظور شناخت بهتر و بیشتر این بزرگوار، از سایت رسمی ایشان دیدن فرمایید.مطمئنا در آنجا اطلاعات بیشتر و مفیدتری حاصل میگردد من جمله معرفی کاملتر کتاب ایشان با نام جلوات حق، فیلم هایی از جلسات ایشان و خاطرات شفا یافتگان ( به اذن پروردگار)

وبسایت رسمی: http://www.piremehr.ir

معرفی کتاب ایشان:

موضوع:

جلوات حق در اثرات پیر مهر: حیات‌نامه خیرالسالکین و جامع مناهج‌الراشدین حضرت حاج حسین قنبری قائم

  التماس دعا

 

/ 2 نظر / 4996 بازدید
prancess

سلام.خواهشا اگه کسی می تونه برای من از آقای دکتر نباتی نبات بگیره و برام پست کنه تماس بگیره.فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست .من خانم هستم و شرایطشو ندارم که برم.مشکلات زندگیم زیاد و حل نشدنی هست.ممنون میشم کمکم کنید

prancess

سلام.خواهشا اگه کسی می تونه برای من از آقای دکتر نباتی نبات بگیره و برام پست کنه تماس بگیره.فرنیا هستم شماره تماسم 09391393015 هست .من خانم هستم و شرایطشو ندارم که برم.مشکلات زندگیم زیاد و حل نشدنی هست.ممنون میشم کمکم کنید